Львів і Долина тюльпанів (Львів – Надітичі – Верин – Стільсько)

Тур актуальний лише в квітні під час цвітіння тюльпанів

ЛьвівОдне  з найцікавіших міст України – Львів – має надзвичайно драматичну історію. Сьогодні це одне з найгарніших міст Європи, центральна частина якого перебуває в спадщині ЮНЕСКО. Його протягом століть будували кращі європейські архітектори. На щастя, попри трагічне минуле століття з його двома світовими війнами, місто залишилося майже неушкодженим.

Ми з вами протягом прогулянки дивовижним містом Лева піднімемося на дах «Дому легенд» та спустимося в підземелля «Копальні кави».  Ви дізнаєтеся, чому за фасадом Чорної кам’яниці ховається майже столітній лицар; де в місті є лев, що сумує і посміхається одночасно; що символізують античні боги на площі Ринок.

Ви матимете можливість оглянути і купити карамель у Майстерні карамелі, пряники у Пряничній майстерні «Юрашки», шоколад у крамничці «Леополіс» і у Майстерні шоколаду, свічки та печиво у Свічковій мануфактурі…

Львів відкриє перед вами безліч можливих тематичних екскурсій, серед яких:

Підземелля Львова;

Австрійський Львів;

Сім чудес Львова;

Містика та легенди Львова;

Храми Львова;

Княжий Львів;

Львів зі смаком кави;

Романтичний Львів.

А вечірній Львів стане справжньою родзинкою нашої мандрівки.

3cc254a0e4e0d520805c2c331c9c55c4Наступного дня вас чекає справжнє диво! Долина диких тюльпанів, так її прозвали у народі, розташована на околиці села Надітичі Миколаївського району Львівської області. Тут, у заплаві річок Дністер і Бридниця, щовесни відбувається маленьке диво. У кінці квітня – на початку травня на поверхні з`являються дикі тюльпани, або ж рябчик шаховий. Ці квіти занесені до Червоної книги України, тому долина така унікальна. Правда вона не така «розкручена», як закарпатська долина нарцисів. За кілька десятків метрів від автомобільної дороги Київ – Чоп можна потрапити у справжню тюльпанову казку. Через захисний колір, бордові у крапинку тюльпани не так вже й легко побачити з дороги. У долині диких тюльпанів ви маєте змогу подивитись, якими ж були вони ще тисячу років тому. Шкода, що цвітуть вони дуже мало – якихось два тижні.

15012596636_0fed1d6bdd_bПотім неподалік від села Верин побачимо фантастичної краси печеру “Прийма”, де археологи знайшли найдавніше поселення неандертальців материкової України, вік якого близько 46 тисяч років.

bef9acaeed7cebdc48de10003ba60e3aІ насамкінець наш шлях проляже до маленького і донедавна нікому не відомого села Стільсько на Львівщині. Саме тут вчені знайшли городище білих хорватів, що датується IX-XI ст. Воно охоплює величезну, понад 250 га, площу Бібрсько – Стільського горбогір’я, вкритого буково-грабовим лісом. Стільське городище – унікальний комплекс, що розкинувся на площі близько 200 км2, який не має аналогів в Європі. Давно немає держави білих хорватів, могутньою столицею якої було Стільсько, але люди сюди повернулись, щоб знову й знову захоплюватися залишками древнього міста серед розкішної природи. Переконані, що мандрівка наземною частиною городища (так-так, була ще й підземна – мабуть, втрачена назавжди) буде для вас одним з найяскравіших вражень.

Вартість туру:

680 грн/особа для дорослих
580 грн/особа для дітей

У вартість входить:

Транспортне обслуговування;
Проживання;
Супровід гіда;
Екскурсійне обслуговування;
Вхідні квитки в туристичні об’єкти;
Страхування.