Каньйони Поділля (Старокостянтинів – Маліївці – Кам’янець-Подільський – Цвіклівці – Жванець – Окопи – Кривче – Тернопіль)

Замок-Острозьких-СтарокостянтинівУ давньому княжому Староконстянтинові зберігся замок князів Острозьких при впадінні річки Ікопоть у Случ. Ви побачите старовинні стіни замку та князівської церкви, побуваєте біля полкової церкви св. Андрія та костелу Яна Хрестителя монастиря капуцинів.

9c2a726cf06cРезиденція польських магнатів Орловських у Маліївцях, до якої ми вирушимо далі,  могла сперечатись за розкішшю з палацами Франції. А навколишній парк навряд чи поступався уманській “Софіївці”. Ви побачите цей шикарний палац, гірський парк і скелю з водоспадом святого Онуфрія.

Вам буде запропонована вечірня прогулянка  Кам’янцем-Подільським. Це третє за кількістю пам’яток місто України. Cконцентровані пам’ятки у СТАРОМУ МІСТІ – на унікальному острові, утвореному скелястим КАНЬЙОНОМ р.Смотрич. Десятки старовинних будинків, храмів і фортечних споруд сама історія тут вписала в мальовничий ландшафт, що був би вартий уваги і сам по собі. Тут переплелися сліди і впливи різних народів і релігій. Чого вартий хоча б ТУРЕЦЬКИЙ МІСТ, який почали будувати римляни, переробили турки, а модернізували німці. Або мусульманський МІНАРЕТ З МАДОННОЮ нагорі. А перлиною “Квітки на камені” (як часто звуть Кам’янець) є чудова СТАРА ФОРТЕЦЯ. ЇЇ нічна підсвітка просто вражає і заворожує.

Наступного дня ви пройдете екологічною стежкою через коридор дерев до меандру Смотрича у Цвіклівцях. З високого берега відкривається крута петля в каньйоні у вигляді Змії з відвісними скельними стінками. Смотрич тут широкий, його підпирає Дністровське водосховище.

ContentImageHandlerДалі наш шлях проляже до села Жванчик.  Воно лежить в неймовірно гарному місці при впадінні до Дністра річки Жванчик. Так, де Жванчик своїми закрутами утворює високий мис, стоять мальовничі залишки старого замку.

А біля невеличкого містечка  Окопи в Дністер впадає Збруч, створюючи  три кусочки пирога, які були кордонами трьох держав. Ви побачите Кам’янецькі та Львівські ворота, помилуєтеся дуже пейзажним каньйоном Збруча і величним Дністровським каньйоном.

8893_800x600_28853737Далі наш шлях проляже до села Кривче, де ми відвідаємо найбільш досліджену печеру в Тернопільській області – гіпсову Кришталеву печеру. Її розвідана протяжність  – 23 кілометри. Але ми пройдемо маркованим лабіринтом печери  лише 2 км. Протягомі року тут тримається постійна температура близько 12 градусів й 95% вологість.  На стінах та склепіннях Кришталевої печери виблискують кришталиками темно-коричневого гіпсу химерні витвори природи, вимиті водами стародавнього Сарматського моря. Звідси  і її назва. Тут Ви побачите багато химерних створінь, що живуть у печері: буйвіл, крокодил, змія, барабан, ліжко печерної людини та, звичайно ж, Володар печери «Кришталевої» та красуня Наталка.

ТернопольЗавершимо ми нашу мандрівку прогулянкою «файним містом» Тернополем. Так, тут не збереглось давніх пам’яток, але місто має свій особливий галицький шарм. Чудова пішохідна зона з численними цікавими пам’ятниками виглядає дуже по-європейському. А в центрі міста розташований найбільший у Європі штучний став з невеликим острівцем, до якого ми зможемо прогулятися. Місто зачарує вас з першого погляду, і вам неодмінно захочеться повернутися сюди ще не раз.

 

Вартість туру:

900 грн/особа для дорослих
780 грн/особа для дітей

У вартість входить:

Транспортне обслуговування;
Проживання;
Супровід гіда;
Екскурсійне обслуговування;
Вхідні квитки в туристичні об’єкти;
Страхування.