Замок Радомисль і столичні родзинки (Радомишль – Київ)

radomyshl_zamok_radomyslВи хочете побачити Замок на Королівському шляху з Європи до Києва? Будь ласка!!!
Історико-культурний центр «Замок Радомисль» – це один з найбільш масштабних культурних проектів в Україні за останні 20 років. Ви побачите єдину в світі колекцію домашньої ікони,  зібрану Ольгою Богомолець, яка налічує понад 5000 експонатів. Тут повністю збережені природні ландшафти і відновлені автентичні інтер’єри XVIІ-ХІХ століть. Замок розташований між двома водоспадами в парку зі скульптурами ХVІІ-ХVІІІ ст. Парк складається з декількох островів,  з’єднаних містками. Етно-парк «Радомисльська папірня» – це територія відродження української культури та духовності. На території етно-парку був відкритий і освячений пам’ятник засновнику першої в Центральній Україні друкарні – архімандриту Києво-Печерської Лаври Єлисею Плетенецькому, в якому увіковічено фігуру монаха, який сидить у кам’яному човні зі свічкою та  відкритою книгою. Човен символізує земний шлях людини, який вона повинна пройти, а розгорнута книга – знання.

26593_800x600_KievА далі нас чекають неймовірні враження. На високих кручах над  могутнім Дніпром у сиву давнину виникло місто, якому судилося стати столицею України. Велич княжої Русі, європейська середньовічна традиція Великого Князівства Литовського, занепади й злети століть під польською чи російською владою – все це знайшло своє відображення на обличчі Києва.

St._Michael's_Golden-Domed_Monastery_(Kiev)Проте він завжди залишався українським містом, справжнім серцем України. Вічевий Майдан, як і тисячоліття тому, вирує людським морем, а дзвони Михайлівського монастиря б’ють на сполох, закликаючи киян до спротиву чужинцям.

Київ зберігає в собі чимало таємниць, легенд, дивовижних і пам’ятних місць, подивитися які варто кожному, хто закоханий у найкраще на світі місто, – наш Київ. Чудовий спосіб познайомитися з містом – тематичні екскурсії. Туристичне агентство «Хоч куди» пропонує своїм клієнтам побачити старовинні палаци Печерська,  більше дізнатися про козацький Поділ та літописні київські гори, зануритися в світ химерних будівель Городецького. Зрештою, перелік можливих екскурсійних об’єктів у Києві майже безмежний, тому при формуванні маршрутів ми максимально враховуємо побажання замовника.

Це одне з міст, про які кажуть, що воно має душу. Ця душа не лише в камені споруд і зелені парків, вона розлита в самому київському повітрі. Раз вдихнувши його, ви повертатиметесь до Києва знову й знову, щоразу відкриваючи для себе щось нове й цікаве,- на щастя, місту  є чим тішити і вражати своїх гостей. Ми любимо Київ, і будемо раді передати часточку цієї любові й вам.

Пропонуємо за вибором групи кілька десятків варіантів екскурсій Києвом, зокрема

«Сім чудес Києва»;

«Андріївський узвіз»;

«Літописні гори. Від Лисої гори до Кудрявця»;

«Резиденція Межигір’я»;

«Козацький Поділ»;

«Парки Києва»;

«Секрети Старого Києва»;

«Романтичні історії Верхнього міста»;

«Діаманти Печерська»

та інші тури, з якими ми ознайомимо вас детальніше під час обговорення замовлення.

Ми обіцяємо Вам захоплюючі історії та чудове проведення часу. Всі екскурсії готуються і проводяться фахівцями, закоханими в нашу столицю, тому Вас чекає соковитий, яскравий і незвичайний Київ.

Вартість туру:

1100 грн/особа для дорослих
940 грн/особа для дітей

У вартість входить:

Транспортне обслуговування;
Проживання;
Супровід гіда;
Екскурсійне обслуговування;
Вхідні квитки в туристичні об’єкти;
Страхування.