Кам’янець-Подільський – Хотин – Кривче

Стара фортеця в Кам'янці-Подільському
Стара фортеця в Кам’янці-Подільському

Ми помандруємо  до чи не найгарнішого міста Поділля –  Кам’янця-Подільського. Старе місто з його численними пам’ятками приваблює тисячі туристів, а у величну чудово збережену фортецю, що височіє над скелястим Смотричем, ви закохаєтесь з першого погляду. Ви ніколи не забудете оповиту легендами історію твердині, разом з численними завойовниками і героями знову й знову поринатимете у світ середньовічного лицарства.

Буквально поруч, на берегах широкого повноводого Дністра, височіє чи не найстаріша українська фортеця – Хотинська. На відміну від багатьох інших, вона не перебудовувалась з чотирнадцятого століття, тому й виглядає цілісним автентичним оборонним замком, без будь-якого натяку на пишноту, властиву пізнішим спорудам. Мандрівка територією фортеці ніби перенесе вас у часі на сім століть назад.

Завершимо ми нашу мандрівку, відвідавши Кришталеву печеру на Тернопільщині. Екскурсійний маршрут не потребує спеціального спорядження і легкий для проходження. Єдине, про що має пам’ятати турист, – температура в печері цілий рік складає +10,6 градуса, тому теплий одяг має бути з собою. Ви проведете півтори години в унікальному казковому світі підземних гротів, озер і численних переходів.

Орієнтовна вартість туру:

440 грн/особа

У вартість включено:

  • Проїзд комфортабельним автобусом;
  • Плата за вхід в музеї;
  • Послуги гіда, екскурсоводів;
  • Туристичне страхування.