Древня столиця величної країни (Київ)

Київ
Київ

На високих кручах над  могутнім Дніпром у сиву давнину виникло місто, якому судилося стати столицею України. Велич княжої Русі, європейська середньовічна традиція Великого Князівства Литовського, занепади й злети століть під польською чи російською владою – все це знайшло своє відображення на обличчі Києва.

Проте він завжди залишався українським містом, справжнім серцем України. Вічевий Майдан, як і тисячоліття тому, вирує людським морем, а дзвони Михайлівського монастиря б’ють на сполох, закликаючи киян до спротиву чужинцям.

Київ зберігає в собі чимало таємниць, легенд, дивовижних і пам’ятних місць, подивитися які варто кожному, хто закоханий у найкраще на світі місто, – наш Київ. Чудовий спосіб познайомитися з містом – тематичні екскурсії. Туристичне агентство «Хоч куди» пропонує своїм клієнтам побачити старовинні палаци Печерська,  більше дізнатися про козацький Поділ та літописні київські гори, зануритися в світ химерних будівель Городецького. Зрештою, перелік можливих екскурсійних об’єктів у Києві майже безмежний, тому при формуванні маршрутів ми максимально враховуємо побажання замовника.

Це одне з міст, про які кажуть, що воно має душу. Ця душа не лише в камені споруд і зелені парків, вона розлита в самому київському повітрі. Раз вдихнувши його, ви повертатиметесь до Києва знову й знову, щоразу відкриваючи для себе щось нове й цікаве,- на щастя, місту  є чим тішити і вражати своїх гостей. Ми любимо Київ, і будемо раді передати часточку цієї любові й вам.

Пропонуємо за вибором групи кілька десятків варіантів екскурсій Києвом, зокрема

«Сім чудес Києва»;

«Андріївський узвіз»;

«Літописні гори. Від Лисої гори до Кудрявця»;

«Резиденція Межигір’я»;

«Козацький Поділ»;

«Парки Києва»;

«Секрети Старого Києва»;

«Романтичні історії Верхнього міста»;

«Діаманти Печерська»

та інші тури, з якими ми ознайомимо вас детальніше під час обговорення замовлення.

Ми обіцяємо Вам захоплюючі історії та чудове проведення часу. Всі екскурсії готуються і проводяться фахівцями, закоханими в нашу столицю, тому Вас чекає соковитий, яскравий і незвичайний Київ.

es” box_color=”#f2f2f0″ title_color=”#000000″]

435 грн/особа

[/su_box]

У вартість входить:

  • Проїзд комфортабельним автобусом;
  • Плата за вхід у музеї;
  • Послуги гіда, екскурсоводів;
  • Туристичне страхування.