Паломництво до Зарваниці

Зарваниця
Зарваниця

Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з’являлася Божа Матір. Духовний комплекс «Зарваниця» включено до двадцяти найбільших Марійських центрів Європи. З давніх-давен прочани з усієї України та з усього світу зі щирими молитвами, з вірою, надією відвідують це чудотворне місце та джерело духовності.

Початком паломництва буде участь у Службі Божій, яка відбудеться в церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Тут ви почуєте з чого почалася дивовижна історія Зарваниці, і де вперше в цьому духовному комплексі з’явилася ікона Пресвятої Діви Марії з малим Ісусом на руках.

В церкві пресвятої Трійці, де знаходиться ікона зможете в звернутись з молитвами до Матері Божої і отримати зцілення. Матимете можливість зануритися в Джерело святої Анни, над яким з’явилась Мати Божа, де оздоровите святою водою душу і тіло. З молитвами на устах та роздумами пройдете хресною дорогою, яка символізує шлях Ісуса на Голгофу.

Тут Ви відпочинете душею, наповнитеся новою силою, відчуєте ріст духовності, отримаєте спокій та зцілення.

В програмі туру:

  • Участь в Божій Службі (Собор Зарваницької Божої Матері, церква Різдва Пресвятої Богородиці). По закінченню служби – сповідь та причастя;
  • Огляд святинь Зарваниці (Надбрамна церква Благовіщення, Дзвіниця, Хресна дорога, церква Різдва Пресвятої Богородиці). Відвідування церкви Пресвятої Трійці, де зберігається ікона Матері Божої;
  • За бажанням туристів огляд скельного монастиря в с. Рукомиш.

Орієнтовна вартість туру:

270 грн/особа

У вартість входить:

  • Транспортне обслуговування;
  • Супровід гіда;
  • Туристичне страхування.