Міні-скульптури Ужгорода в найближчому турі!

Однією з туристичних “фішок” Ужгорода є міні-скульптури, що гармонійно вписались у ландшафт міста, та розповідають нам про історію, традиції, особливості краю.

В вересні цього року на честь 1122 річниці Ужгорода колекція міні-скульптур поповнилася трьома новими!

Серед них, відомі історичні постаті, це знаменитий угорський композитор Бейла Барток, життя якого було тісно пов’язане із Закарпаттям, імператор, що любив закарпатське вино та Мухаммед аль-Ідрісі – географ та мандрівник, який залишив першу письмову згадку про Ужгород.

Автор ідеї встановлення та, власне, автор міні-скульптур в Ужгороді, Михайло Колодко каже, що ці бронзові пам’ятники є такими собі міні-портретами цікавих, достойних історичних постатей, персонажів чи міфічних героїв, що у тій чи іншій мірі мали, чи мають вплив на наш край.

Загалом маленьких скульптур вже два десятки і вони знаходяться на набережних і центральних вуличках міста над Ужем. А почалося все зі скульптури Миколайчика, яку встановили вже 5 років тому – в грудні 2010 року.

Щоб побачити міні-скульптури на власні очі і побувати на фестивалі молодого вина в Ужгороді запрошуємо взяти участь в турі “Закарпатське божоле і не тільки…” , що відбудеться 14-15 листопада!

Фото з  tourinform.org.ua та inspired.com.ua